Toidulogod inspireerivad teie kaubamärki

207
Toidulogod inspireerivad teie kaubamärki

Toidupoed täituvad pidevalt uute toidubrändidega, mis paneb suurema tähtsuse tugeva kaubamärgi arendamisele. Inimesed tuvastavad ja valivad konkreetseid toiduaineid brändi põhjal ning teie visuaalse brändi suur osa on teie logo. Kuidas on võimalik luua tugev logo, mis muudab teie kliendid näljasemaks?

Teades, miks teie brändi taga on, saate luua logo, mis teie klientidele resoneerib. Mida teie ettevõte väärtustab? Mida teie kliendid väärtustavad? Mõeldes sellele, kes teie toote valib ja kuidas teie toode teistes tunneb, aitab teie logol silma paista. Mõelge oma toote koostisosadele, maitsele ja pakendile ning sellele, kuidas need teie kaubamärki teiste seast eristavad. Kuna teie logo juured on teie brändis, saate teada, mis teeb teie tooted eriliseks. Tugev logo ja bränd on aluseks, millel teie bränd saab kasvada.

Teie logo kuju ei mõjuta ainult selle välimust ja peaks olema kooskõlas teie kaubamärgi identiteediga. Teie logo kuju võib edastada teie sihtrühmale konkreetse sõnumi, eriti kui seda kasutatakse koos fontide, värvide ja kujutistega. Ristküliku- ja ruudukujulisi logosid seostatakse stabiilsuse ja töökindlusega. Ring-/ovaalsed logod on pehmed ja ümmargused, mis võivad olla kutsuvam.

Toidu brändimisel kasutatakse sageli oranži, kollast ja punast. Punane stimuleerib nälga, kollane aga sõbralikkust ja õnnetunnet.

Nüüd, kui oleme rääkinud erinevatest elementidest, mida peaksite oma logo kujundamisel arvesse võtma, on siin rohkem logosid, mis teie brändingut inspireerivad:

Chobani on USA-s Kreeka jogurtibränd number üks. Chobani logol on vedelad serifid, orgaanilised kõverad ja metsaroheline värv. See on kooskõlas ettevõtte missiooniga laieneda jogurtist kaugemale ja liikuda terviseettevõtteks saamise suunas.

Plenty on siseruumides tegutsev vertikaalne põllumajandusettevõte, mis kasutab oma kaubamärki, et tekitada nälga roheliste järele. Plenty logo koosneb lehtedetaoliste nurkadega kõveratest tõmmetest ning julge tüpograafia on nende visuaalse brändi kõige olulisem komponent. Palju on kombineeritud julget tüpograafiat värvidega, mis ärgitavad nälga ja muudavad kaubamärgi sõbraliku tunde, nagu punane ja kollane.

Siete foods pakub teraviljavaba Mehhiko-Ameerika toitu. Selle brändi isiksus on tervitatav, lõbus, kirglik, terviseteadlik ja maitseb edasi. Fööniksilaadse kujutise ja suure kontrastsusega värvidega logo peegeldab “brändi ilu kogu pinges, mida see hoiab nii Mehhiko kui Ameerika, traditsioonilise ja uuena”.

Nüüd, kui teil on suurepärane toiduaine, on aeg luua suurepärane logo. Kui olete valmis toiduainetööstuses endast märku andma, võtke ühendust Tehingu disain täna.

sarnased postitused

Leave a Reply