Parim WordPressi hostimine agentuuridele ja vabakutselistele

156
Parim WordPressi hostimine agentuuridele ja vabakutselistele

Hooratas on spetsiaalne WordPressi hostimisettevõte, millel on võimas platvorm, mis sobib ideaalselt disaineritele, agentuuridele, üksikisikutele, ettevõtetele ja korporatsioonidele. See sisaldab kõikehõlmavat ja hõlpsasti kasutatavat tagaosa, mis võimaldab teil igal ajal hõlpsalt varundada, vajadusel tühjendada saidi vahemälu ning hallata oma või kliendi hostimisplaani ja domeene.

Turvalisuse seisukohalt teeb Hooratas laitmatut tööd. Nad on ühed ainsad – kui mitte, siis ainsad – WordPressi hostid, mis saavutavad edukalt a SOC 2 sertifikaat aastast aastasse, nii et võite usaldada oma agentuuri veebisaiti ja klientide veebisaite.

Hooratas pakub ka valge sildi teenust, kui soovite oma klientide jaoks tagumist osa kaunistada ja ise hostimist müüa, mis teeb sellest digiagentuuri parima sõbra.

Hooratas on Toronto Creativesi eelistatud hostimise pakkuja.

2. HOSTGATOR WordPressi HOSTING

Hea asi HostGatori WordPressi hostimine plaanid on nende maksumus. See on hoorattaga sarnane kontseptsioon, kuid mitte nii vastupidav. HostGator pakub loomulikult ka palju erinevaid hostimisplaane igas suuruses veebisaitidele kõigest 5 dollari eest kuus. Need tüübid teenivad oma raha hulgi ja see, mida nad koguseliselt hüvitavad, kaotate kvaliteedis ja kiiruses, kui aus olla. HostGatori WordPressi hostimine on kindel, kuid vaieldamatult pole see nii stabiilne ega turvaline kui hooratas – minu arvates ja kogemuste põhjal ei pruugi see olla kohandatud ettevõtte veebisaidi jaoks parim koht. Asi on selles, et sellised ettevõtted nagu HostGator teenivad massiliselt raha ja näevad oma platvormi või tehnilise toe nimel vähem vaeva. Sellegipoolest tean paljusid HostGatori kliente (kaasa arvatud), kes on oma WordPressi hostimise ja odavate WordPressi hostimisarvetega rahul.

Niisiis, agentuurilt agentuurile Toronto Creativesi hostimine pakub Flywheel meie WordPressi klientidele. Toronto Creatives pakub võimsale WordPressile pühendatud Flywheeli hostimisplatvormile lisaks valgete kinnaste teenust ja isegi sisuvärskendusi. Kui teie agentuur vajab digipartnerit ühendust võtma ja vaata, kuidas saame aidata teie järgmise WordPressi projektiga! Haldame teie hostimiskontot, pakume saidi hooldust ja värskendusi ning tagame teie Toronto Creativesi loodud veebisait töötab alati nii nagu peab. Kui see mingil põhjusel nii ei ole, taastame kiiresti varukoopia oleku ajal, mil see töötas, ja parandame värskendatud saidi enne taaskäivitamist. Teie sait on turvaline ning Toronto Creativesi ja Flywheeli suurepärastes kätes. Pühendunud Toronto Creativesi meeskonnaliige on tavapärastel tööaegadel valves, et aidata teid värskenduste ja küsimustega.

WordPress on hostimise leidmisel kihvt. Ükskõik milline Jagatud hostimine/CPaneli stiilis hostimine on hea seni, kuni teate oma nimeserverite ja DNS-i sätete seadistamisest midagi. Ülalpool loetletud valikud annavad endast parima, et muuta WordPressi saidi hostimise haldamine võimalikult lihtsaks.

Kui otsustate valida odavama lahenduse nagu HostGator, siis olge lihtsalt valmis selleks, et tööpäeva lõpus oleks natuke rohkem tööd või vähemalt veidi rohkem aega toega suhtlemisel.

Ükskõik millise hostimise valite, ärge kõhelge võtke ühendust, kui teil on küsimusi või tahaks lihtsalt internetist ja muust rääkida.

sarnased postitused

Leave a Reply