MobED on Hyundai uus mobiilsusplatvorm

193
MobED on Hyundai uus mobiilsusplatvorm

Mobiilne ekstsentriline droid ehk MobED on Hyundai Roboticsi platvorm, mis demonstreerib oma võimekust mobiilsuse ja stabiilsuse maailmas.

Ülisuurel rula disainil on igal rattal kolm mootorit, mis võimaldavad laia liikumisulatust, jäädes samas äärmiselt stabiilseks ja väledaks. Sõiduki vedrustus ja rataste liikumine võimaldavad unikaalseid konfiguratsioone, osutades sellistele rakendustele nagu pakkide kohaletoimetamine, lapsevankri võimalus ja palju muud.

See on ainulaadne ülevaade robootikamaailmast ja avab ideid igasuguste rakenduste jaoks.

“Tutvustame uut mobiilsusplatvormi MobED, mis ületab olemasolevate siseruumides kasutatavate juhendite ja teenindusrobotite piirangud.”

Naeruva kalmaari kaudu:

Samuti on see varustatud ekstsentrilise rattaveoga ja igal rattal kolme mootoriga, mis kõik võimaldavad äärmist stabiilsust igas olukorras.

Iga ratta intelligentne disainilahendus, millel on individuaalne jõu- ja roolijuhtimissüsteem, võimaldab paigal pöörlemist ja mitmesuunalist liikumist, mis võimaldab väga tõhusat liikuvust isegi kitsastes olukordades. Ekstsentrilisel mehhanismil põhinev asendikontrollisüsteem stabiliseerib ka keha asendit, reguleerides iga ratta kõrgust vastavalt maapinna keskkonnale. MobED-i 12-tollised õhkrehvid aitavad veelgi konarusi ja vibratsiooni absorbeerida.

sarnased postitused

Leave a Reply