Facebooki reklaamid vs Google’i reklaamid, kumb on parem ja miks?

127
Facebooki reklaamid vs Google’i reklaamid, kumb on parem ja miks?

Kui inimene sellel planeedil soovib leida midagi või teavet millegi kohta, näiteks potentsiaalse ostuotsuse kohta, pöördub ta Google’i poole, enne kui ta hakkab sotsiaalmeedias sõpradega nõu küsima. Usun, et Facebooki “soovituslikud” täiendused on otsene reaktsioon tõsiasjale, et Facebook on koht, mida inimesed tavaliselt külastavad, et aega surnuks lüüa või lihtsalt teistega ühendust võtta.

Kui kasutaja logib Google’isse sisse, siis ta otsib midagi ja e-kaubanduse vaatenurgast on see väga hea asi. See tähendab, et eeldusel, et olete selle õigesti seadistanud, soovib see potentsiaalne müügivihje või klient juba teie toodet. Kõik, mida peate nüüd tegema, on suunata nad oma saidile ja veenda neid, et olete ostmiseks õige müüja. Kuidas seda teha, on loomulikult teie otsustada ja kui soovite mõne meeskonnaliikmega potentsiaalsest strateegiast rääkida, siis lihtsalt ühendust võtma.

Vahepeal saame jõuda suurima põhjuseni, miks Google Ads pole mitte ainult võimsam kui Facebooki reklaamid, vaid ka selle, miks see nii on. Lisaks kasutaja kavatsusele – see on uskumatult oluline. Facebook on veebisait Internetis, kindlasti teeb see rohkemgi, kuid päeva lõpuks kavatsesid nad Facebooki ehitades luua veebisaidi. Kui Google alustas, kavatses sellest saada internet ja kuigi riistvara vaatenurgast arvan, et Amazon sai oma esimese, haldades 33% veebimajutusest Internetis, on Google teinud puhast maagiat, muutes end mitte ainult esimeseks kohaks, kust leiate. midagi, aga see on läinud nii kaugele, et muutunud veidraks tegusõnaks! Googelda!

See on kasutaja kavatsuste tase, mis muudab Google Adsi nii võimsaks. Kuigi mõlemad platvormid kasutavad kasutajate harjumuste kindlaksmääramiseks ning kasutajate vajaduste ja soovide ennetamiseks anonüümset kasutajate jälgimist, peame arvestama kasutaja mõtteviisiga. Kui keegi logib Facebooki sisse ja platvorm hakkab talle reklaame edastama – isegi asjade jaoks, mida ta vajab –, ei ole nad Facebooki sisse loginud. Seetõttu tundub sihitud reklaam nii palju jubedam, kui see toimub Facebookis, mitte siis, kui see toimub Google Adsis, kus see tundub peaaegu mugav.

Märksõnad. Koos kasutaja kavatsusega ja maailma suurim otsingumootor on Google Adsi suurim eelis Facebooki reklaamide ees. Google Adsis saate teha pakkumisi märksõnadele, millega soovite oma reklaami käivitada. See on kõige loomulikum – tasuline – lahendus teie saidile asjakohase liikluse suunamiseks. Ainus negatiivne külg Google’i märksõnakampaania käitamisel on see, et väga oluliseks muutub märksõnade ja kasutajate otsinguterminite jälgimine tagamaks, et algoritm ei läheks teie tootest või teemast liiga kaugele.

Näiteks sellise saidi reklaamimisel dropoutentertainment.ca – Kanada muusikauudiste veebisait – oluline on jälgida fraase nagu “kuula tasuta muusikat” ja tagada, et neid ei käivitaks otsingud, näiteks “tasuta laomuusika videotele”. Teine näide on see, kui me reklaamime sellist saiti nagu teasquared.ca, peame sageli välja sorteerima märksõnad „teekannud” või „teejooks” tagamaks, et need ei käivitaks ühtki meie reklaamidest, kuna Tea Squared müüb ainult lahtiste lehtede teed, mitte teekannud või infusiooninõusid.

Tundub, et ma käin üle kogu Facebooki, ilma nende kohta sõnagi rääkimata, kuid Facebooki reklaamidel on oma koht ja õige kasutamise korral võivad need olla korduvklientide jaoks väga tõhusad ja isegi aidata uusi kliente veenda oma esimest ostu sooritama. Facebookil on uskumatu ja dünaamiline uuesti turundamise süsteem, mille abil saab passiivsemas keskkonnas saidi külastajatele meelde tuletada, et olete olemas ja teil on täpselt see, mida nad otsivad. Nad ei pruugi olla veel ostmiseks valmis, kuid nad näitasid üles huvi, nii et ühenduse võtmine pole halb mõte. Lisaks kõigele sellele on Facebooki ettevõttel lihtne kasutajaliides ja seda on algajale turundajale palju lihtsam mõista.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Google Ads on kavatsuste tõttu põhimõtteliselt võimsam – sõltumata tehnoloogiast. Sellegipoolest pole see ainus koht, kus peaksite veebis reklaamima, ja selleks, et kasv oleks kõige tõhusam, peaksite kaaluma lehtristrateegiat, mis kasutab korraga mõlemat platvormi. Kui soovite arutada oma veebireklaamistrateegiat ja saada isegi tasuta hinnapakkumist Facebooki, Google’i või mõlema digitaalse reklaamihalduse kohta, ühendust võtma!

sarnased postitused

Leave a Reply