Brändistiili juhend pakendikujunduses

142
Brändistiili juhend pakendikujunduses

Teie pakend on midagi enamat kui lihtsalt kast… see on esimene asi, mida kliendid näevad, kui nad teie toodet riiulil märkavad, ja see võib inimesi teie kaubamärgi juurde tõmmata. Teie pakend peaks jätma suurepärase esmamulje, kuna pakend on üks peamisi ostuotsuseid mõjutavaid tegureid.

  • Ipsose läbi viidud küsitluse kohaselt väidab 72% Ameerika tarbijatest, et toote pakendi disain mõjutab nende ostuotsuseid.
  • Packaging of the World teatas, et 30% ettevõtetest kasvas tulu pärast tootepakendi täiustamist.
  • Dotcom Distributioni läbiviidud uuring näitas, et 40% tarbijatest postitavad oma sotsiaalmeedia kontodele fotosid ainulaadsetest pakenditest.

Brändi stiilijuhend võimaldab teie pakendi kujunduse eri komponendid ühtselt kokku panna, et saaksite teiste riiulil olevate toodete hulgast silma paista.

Mõjutage tugeva kaubamärgiga

Teie brändi stiilijuhend peaks sisaldama teie logo, teie kaubamärgi nägu. Juhend peaks sisaldama näiteid paigutusest ja sellest, kuidas logo mitte kasutada.

Teie värvid moodustavad teie stiilijuhise teise osa ja peaksid teie kaubamärki hästi esindama. Mõelge, mis tüüpi emotsioone soovite oma brändivärvide ja ka teie tööstuses sageli kasutatavate brändivärvide kaudu edasi anda. Värvide lisamine stiilijuhendisse tagab õigete värvide kasutamise kogu pakendi kujundamise protsessis kuni trükitootmiseni.

Mõnede kaubamärkide pakendil on ainult tekst, mille põhiaspektid on värvid ja kirjatüüp. See näitab, kui oluline on valida kaubamärgiga ühtlane kirjatüüp, et pakend avaldaks tugevat mõju. Olenemata sellest, kas teie pakend kasutab peamiselt teksti või sisaldab ka kujutisi, aitab õige kirjatüübi valimine teil oma toodete vahel ühtlustuda.

Pakendi kujundamise süsteem seab standardi

Pakendi kujundamisel järgitavate juhiste järgimine säästab aega, pakkudes selgust sellistes põhielementides nagu logo paigutus, värvid, brändikommunikatsioon ja kujutised. Need elemendid loovad kokku standardi, mida saab rakendada ka tulevaste toodete puhul, et kliente ei segaks ebaühtlane stiil.

Visuaalne järjepidevus aitab teil iga kliendiga ühendust võtta

Brändi stiilijuhiste olemasolu loob teie pakendil visuaalse järjepidevuse, mis loob toote ja kaubamärgi tuntuse. Kui teate, kes te brändina olete, ja edastate seda oma pakendite kaudu, saavad teie kliendid samuti hästi aru, kes te olete. Olenemata sellest, kas teie tootel on mitu suurust või erinevat pakendivormingut, aitab järjepidevus teil sihtkliendiga ühenduse luua, kui loote oma brändi iga toote kaudu, mille riiulile asetate.

Looge usaldust pakenditega, mis näitavad teie kaubamärki hästi

WestRocki uuringute kohaselt võib 50% tarbijatest uue pakendikujunduse tõttu teisele kaubamärgile üle minna. Kui toote lojaalsed fännid näevad, et bränd muudab pakendit selliseks, et see tundub peaaegu teise kaubamärgina, on neil lihtne üle minna tootele, mille pakendikujundus on neile rohkem meeldiv. Teie pakendikujundus tekitab klientides teatud tunde ja kui see on brändistiili juhendi abil järjepidev, tõmbab see teie toodete juurde praeguseid ja uusi kliente.

Kui soovite luua oma pakendikujunduse järjepidevuse ja luua klientidega usaldust, võtke ühendust Tehingu disain täna.

sarnased postitused

Leave a Reply