5 edukaks pakendikujunduseks vajalikku elementi

239
5 edukaks pakendikujunduseks vajalikku elementi

Uut toodet ostes on pakendamine esimene asi, mida kliendid märkavad. Teie pakend võib rääkida teie brändi loo ja aidata teil sihtrühmaga ühendust võtta. Pakendi kujundamisel peaksite tähelepanu pöörama järgmistele asjadele:

1. Edastage oma brändingu ja sõnumite kaudu selgust

Bränding

Ostes üritavad tarbijad sageli teha kiire ostuotsuse, eriti kui nende ostunimekirjas on mitu kaupa. Teie pakend peaks kiiresti edastama vastused järgmistele küsimustele:

  • Mis on toote eesmärk?
  • Mis tüüpi kaubamärk on selle toote taga?
  • Kas pakend räägib õiget lugu?

2. Kujundage riiulilt lendlev pakett

pakendikujundus toidupoes

Teie pakendi värvid peaksid edasi andma teie toote tunde, olenemata sellest, kas soovite luksusbrändina elegantset puudutust või edastate oma jätkusuutlikkuse väärtust mahetoidu kaubamärgina. Emotsioonide jäädvustamine pakendivärvide kaudu aitab teil sihtrühmaga ühendust luua, luues riiulilt lendava toote. Samuti on oluline kasutada hõlpsasti loetavat tüpograafiat. Kuna tarbijad püüavad teha kiiret ostuotsust, kui neid ümbritseb mitu riiulil olevat toodet, meelitab õige tüpograafia kasutamine inimesi teie toodete juurde. Ka köitvate piltide ja graafika lisamine aitab teil oma toote lugu hästi jutustada.

3. Kasutage õiget materjali

Kvaliteetsete materjalide kasutamine pakendis annab märku teie toote kvaliteedist. Kliendid saavad pakenditel vahet teha, nii et õigesse materjali investeerimine näitab teie väärtust kvaliteedi ja detailide osas.

4. Looge tugev kasutajakogemus

lahtipakkimine

Kas teie pakki on lihtne avada? Lahtipakkimise videod on muutunud sotsiaalmeedias üha populaarsemaks ja kui teil on suurepärane pakend, võivad need videod bränditeadlikkust suurendada.

Mõelge pakendi suurusele ja kujule. Klient ei peaks toote kasutamisega pakendi tõttu vaeva nägema. Selle asemel peaks pakend olema mõistlik toote mõõtmete põhjal. See peaks olema praktiline ka toote enda põhjal. Näiteks hapramal tootel peaks olema pakend, mis toodet kaitseb.

5. Looge ühendus oma sihtrühmaga

Sihtrühmale mõeldud kujundamine aitab teil avaldada riiulile kõige tugevamat mõju. Mõelge sellistele küsimustele nagu:

  • Kas toode on mõeldud lastele või täiskasvanutele?
  • Kuhu toode paigutatakse? Kas peamiselt võrgus? Toidupoes?

Teie pakendil on tugev mõju, luues sidemeid teie sihtrühmaga ja meelitades teie kaubamärgile uusi fänne. Kui vajate pakendikujundust, mis teie lugu hästi jutustaks, võtke ühendust Tehingu disain täna.

Leave a Reply